Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 23:24:43

Керівник поліції Чернігівщини провів прийом громадян у Бахмацькій та Дмитрівській територіальних громадах

10.09.2021   16:00Агенцiя

Начальник головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський особисто поспілкувався з мешканцями двох громад Ніжинського району та посприяв у розв’язанні їх проблем.

Керівник поліції Чернігівщини запланував провести прийом громадян у кожній територіальній громаді. Днями Володимир Нідзельський зустрівся з мешканцями Сновської та Холминської громад.

– Для мене важливо особисто відвідати кожну громаду та поспілкуватися з усіма охочими. Люди мають відчувати, що поліція – завжди поруч і готова прийти на допомогу в режимі 24/7. Я приділятиму максимум уваги і докладатиму всіх зусиль, аби проблема кожного громадянина була почута і розв’язана в найкоротші строки, – говорить начальник поліції області Володимир Нідзельський.

У Бахмацькій територіальній громаді керівник обласної поліції провів прийом громадян спільно з міським головою Павлом Шимком. На зустрічі також був присутній начальник відділення поліції №1 (м. Бахмач) Микола Омельченко.

Місцеві мешканці зверталися до Володимира Нідзельського з різноманітним питаннями: запитували на якому етапі розслідування того чи іншого кримінального провадження, просили посприяти у вирішенні давніх конфліктів з сусідами. Також місцевий активіст запропонував оновити інформаційний стенд перед будівлею місцевого підрозділу поліції. На прийом завітали й ветерани МВС з проханням виділити приміщення для ветеранської організації. Володимир Нідзельский пообіцяв посприяти у вирішенні цих питань.

У Дмитрівській територіальній громаді на прийом до начальника обласної поліції завітав задоволений поліцією місцевий мешканець. Він висловив щиру вдячність поліцейським, які оперативно затримали підозрювану у крадіжці з його автомобіля.

Також вчитель місцевої школи звернувся з пропозицією облаштування безпечного пішохідного переходу для дітей та встановлення відповідних дорожніх знаків поблизу навчального закладу.

Володимир Нідзельський погодився допомогти з втіленням в життя цієї важливої ініціативи.

– Безпека дітей – принципово важливе питання. Особливо, якщо це стосується пришкільної території. Потрібно якомога швидше зробити на цій дорозі відповідну розмітку та встановити дорожні знаки, що обмежать швидкість автомобілів у цій зоні, – відзначив керівник обласної поліції.

Наступний прийом громадян відбудеться 14 вересня у Деснянській та Остерській територіальних громадах. З графіком зустрічей з іншими громадами можна ознайомитися нижче. Поліція закликає охочих записуватися на прийом за номером телефону (0462)619-110.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.