Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 04:19:54

Понад 4,6 тис судових засідань, близько 11 тис відвідувачів, 56 заборонених предметів: служба судової охорони Чернігівщини підвела підсумки діяльності за серпень

08.09.2021   14:04Агенцiя

Як спрацювали судові охоронці у серпні обговорили учора на нараді в територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області. Захід відбувся під головуванням начальника управління полковника Служби Олександра Рибака.

Розпочали засідання на приємній ноті - вручили чергове спеціальне звання майора Служби судової охорони начальниці Служби інформаційно-аналітичної роботи Юлії Шевчик.

В ході наради було проаналізовано основні показники Служби, заслухано доповіді та виступи профільних заступників та керівників відділів і служб, надано оцінку реальному стану справ, обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Особливу увагу Олександр Рибак акцентував на якості несення служби. Окремо зупинився на стані забезпечення об’єктів системами інженерно-технічної охорони.

- Встановлення  сучасних систем відеоспостереження на базі судів, не забезпечених цілодобовими нарядами, є одним з нагальних питань, - наголосив керівник. Маємо залучити всі можливі ресурси для охоплення цих об’єктів безперервною надійною охороною.

Щодо професійної підготовки особового складу, організації роботи оперативно-чергової частини, питань охорони праці та пожежної безпеки, виконавської дисципліни  виступив заступник начальника управління полковник Олег Головешко.

За словами заступника начальника зі служби полковника Валерій Гольця, упродовж серпня було забезпечено безпеку 10898 учасників судових процесів під час 4631 судових засідань. Посилені заходи безпеки вживалися під час проведення 8 засідань, учасниками яких стали 136 осіб.

Попередження пронесення до установ судової влади небезпечних предметів є одним з ключових завдань Служби. Так, у звітному періоді  судові охоронці завадили пронесенню 56 заборонених речей, а саме: 45 ножів, 8 газових балончиків та 3 пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею.

За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини