Чернігівська область: надзвичайники провели тактико-спеціальні навчання на елеваторі
3 серпня на території ТОВ «СП "Агродім", що в с. Бахмач, Ніжинського району відбулися тактико-спеціальні навчання по гасінню пожеж на об`єктах переробки та зберігання зернових.
Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання електромережі сталося загоряння однієї з зерносушарок. Оперативно до місця події прибули працівники добровільної пожежної дружини підприємства, черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в області та вогнеборці з с. Городище. Рятувальники провели оперативне розгортання наявних сил і засобів, встановили пожежно-рятувальну техніку на вододжерела та за допомогою потужних стволів ліквідували умовну пожежу.
Всього у навчаннях взяли участь 20 чоловік та 4 одиниці спецтехніки.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.