Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 23:05:36

Служба автомобільних доріг ремонтує мост на міжнародній трасі М-02

02.09.2021   08:52Агенцiя

Поблизу міста Борзна на автодорозі міжнародного значення М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ на мосту через річку Борзенка проводиться заміна деформаційних швів.

Деформаційні шви є важливою частиною мостів. Це конструктивні елементи мостового полотна, що забезпечують вільне переміщення кінців прогонових будов і плавний проїзд автомобільного транспорту над ними. При виникненні відмов у їх роботі швидко прогресує руйнування інших елементів, що різко знижує довговічність всього моста і комфортність руху по спорудах. Деформаційні шви є статично та динамічно навантаженими елементами мостів. Вони піддаються дії як температурних, кутових і лінійних переміщень, так і безпосереднього контакту з колесами транспортних засобів, і силам і впливу від їх комбінації. Важливо вчасно проводити обслуговування та, за необхідності, заміну деформаційних швів, аби мостові споруди слугували належним чином.

Старі конструкції на мосту через Борзенку на лівому проїзді траси демонтували. На заміну їм встановили та забетонували нові. Цього тижня розпочато роботи по заміні деформаційних швів по правому проїзду.

Також на штучній споруді планується провести ремонт покриття і заміну перил мостової огорожі.



Роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Підрядна організація - ТОВ "БК РЕДІТТО".

Шановні водії! Звертайте увагу на дорожні знаки, що попереджають про виконання робіт. Обирайте безпечну дистанцію та швидкість руху.

В рамках програми Президента України "Велике Будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 км доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально та 5 реконструювати. В рамках експлуатаційного утримання також проводиться покращення транспортних характеристик мостів, у тому числі ремонт аварійних штучних споруд.

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини