Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 17:16:10

Судові охоронці Чернігівщини продовжують посилювати професійну спроможність

31.08.2021   17:17Агенцiя

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області провели спільне тактико-спеціальне навчання на базі Ніжинського міськрайонного суду.

Мета занять - не тільки удосконалити знання та навички співробітників Служби судової охорони, а й відпрацювати злагодженість їхніх дій із суб'єктами взаємодії у разі виникнення позаштатних ситуацій в суді. Для цього до практикуму залучили співробітників територіальних підрозділів Головне управління ДСНС України у Чернігівській області, Поліція Чернігівської області та Управління СБ України в Чернігівській області.

В умовах, максимально наближених до реальних, судові охоронці моделювали загострення обстановки в судовій залі і на прилеглій до установи території. Зокрема, стримували натовп та блокували спроби проникнення в будівлю суду агресивно налаштованих осіб, витісняли порушників громадського порядку із зали засідання, попереджали спроби пронесення заборонених предметів, звільняли заручників. Паралельно відпрацювали низку тактичних прийомів: «Затримання», «Видалення» та «Деблокування приміщення».

Окрім того, вчилися діям у разі повідомлення про замінування об'єкту, виявлення вибухонебезпечного предмету, загоряння приміщення, оволодівали прийомами застосування первинних засобів пожежогасіння, евакуації громадян.
Віддаленість Ніжина від обласного центру, де сконцентровані основні силові резерви, вимагає від співробітників ІІ підрозділу охорони вміти самостійно обрати вірну стратегію у разі ускладнення оперативної обстановки. І саме такі навчання допомагають не лише обмінятися досвідом, а й виявити вразливі місця і опрацювати їх, щоб в реальних умовах діяти правильно і швидко, впевнені судові охоронці.

На завершення командування покроково проаналізувало виконання кожного етапу, окресливши моменти, на які слід звернути особливу увагу.
 
 

Останні новини Чернігівщини

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини