ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Варвинської громади
Протягом останніх трьох років (2018-2020 роки) на території Варвинської громади Прилуцького району сталося 34 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули троє людей та ще 47 осіб отримали тілесні ушкодження.
Також за цей період зареєстровано 58 автопригоди з менш тяжкими наслідками. Учасники їх відбулися пошкодженням транспортних засобів. Отже, загалом упродовж трьох років у Варвинській громаді трапилися 92 дорожніх інцидентів.
Основні причини аварій – порушення правил проїзду перехресть, порушення правил маневрування та обгону, перевищення встановленої швидкості, керування транспортними засобами в стані сп’яніння.
За місцем скоєння всі інциденти розподілилися так: 81,5 % автопригод трапилися у населених пунктах громади, 18,5 % — на дорогах.
Найбільш аварійно-небезпечні місця на території селища Варва:
- вул. Шевченка – 10;
- вул. Миру – 9;
- вул. Зарічна – 7;
- вул. 9 Травня – 6;
- вул. Пилипенка – 5.
Ризик потрапити в ДТП на території Варвинської громади суттєво різниться залежно від дня тижня. Максимальна небезпека — у п’ятницю. 19 автопригод трапилися саме в цей день. Не набагато спокійніша середа (15 фактів).
За видами дорожньо-транспортні пригоди розподіляються:
- Зіткнення — 39 (42,4 %);
- Наїзд на перешкоду — 25 (27,2 %);
- Наїзд на транспортний засіб, що стоїть — 13 (14,1 %);
- Перекидання — 5 (5,4 %)
- Наїзд на велосипедиста — 1 (1,1 %);
- Наїзд на пішохода — 8 (8,7 %).
Сектор комунікації поліції Чернігівсько області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.