Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 17:48:41

Прокуратура через суд вимагає визнати недійсним договір про обробіток 246 га землі у Новгород-Сіверському районі

31.08.2021   11:06Агенцiя

Новгород-Сіверська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах держави в особі Новгород-Сіверської міської ради, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до ДП «Новгород – Сіверське лісове господарство» та ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» про визнання недійсним договору про обробіток землі.

Подання прокуратурою даної позовної заяви обумовлено необхідністю захисту та відновлення порушених інтересів держави у сфері забезпечення законності при використанні землі державної та комунальної власності та передачі її в користування інших осіб.

Встановлено, що в січні поточного року між постійним користувачем землею – ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» та Приватним підприємством «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» було укладено договір про обробіток землі, предметом якого є земельні ділянки загальною площею  246 га, розташовані на території Новгород-Сіверського району.

Однак, за результатами детального опрацювання вказаного правочину було встановлено, що останній укладений між сторонами з порушенням вимог Господарського, Цивільного, Земельного кодексів України та Закону України «Про оренду землі», а також для приховування іншого правочину – договору оренди землі, що свідчить про його удаваність та є підставою для визнання недійсними у судовому порядку.

Реагуючи на виявлені порушення, захищаючи інтереси держави прокурором подано позов до суду, який на даний час перебуває на розгляді.

За інформацією Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

В області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря 13:25

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини