Прокуратура в судовому порядку змушує лісогосподарське підприємство відшкодувати 109 тис. грн шкоди, завданої незаконною порубкою
Чернігівська обласна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Бобровицької міської ради до лісогосподарського підприємства про відшкодування шкоди, завданої незаконною порубкою, в сумі 109,5 тис.грн.

Подання прокуратурою даної позовної заяви обумовлено необхідністю захисту порушених інтересів держави у сфері охорони та захисту лісів, які є основним національним багатством та перебувають під особливою охороною держави.
Встановлено, що наприкінці 2019 року на території лісокористувача було виявлено самовільну порубку дерев породи дуб. За наслідками виявленої незаконної порубки Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області здійснено розрахунок розміру шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконного вирубування дерев, загальна сума якої склала 109 тис. грн.
Реагуючи на виявлені порушення, враховуючи факт не встановлення лісопорушників та не забезпечення виконання лісокористувачем своїх обов’язків по збереженю лісу, захищаючи інтереси держави прокурором подано позов до суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.