Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:07:02

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

30.08.2021   10:45Агенцiя

Чернігівський окружний адміністративний суд своїм рішенням задовольнив позов прокурора та визнав протиправною бездіяльність Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району при набутті у комунальну власність майна інженерної інфраструктури водних об’єктів -комплексу гідротехнічних споруд на ставку-русловому «ГЕС» на території села Карильське, який включає, окрім іншого, шахтний водоскид та 900- метрову ґрунтову греблю.

Подачі позову передувало вивчення стану додержання законодавства при збереженні та використанні гідротехнічних споруд, у т.ч. водосховищ.

Суспільний інтерес у належному оформленні права комунальної власності на такі об’єкти зумовлений необхідністю забезпечення належного регулювання водокористування через наявну систему інженерних об’єктів, які після ліквідації колишніх сільськогосподарських та рибогосподарських підприємств залишилися безхазяйними, відтак зазнають руйнування, втрачають здатність здійснювати свої функції. Наведене негативно впливає на стан водних ресурсів та прилеглих земельних ділянок.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором, прокуратура звернулася до суду з позовом, в якому вимагала визнати протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування та зобов’язати його вчинити дії щодо набуття у комунальну власність майна інженерної інфраструктури водного об’єкту: земляної греблі, водоскидної споруди, та інших гідроспоруд, що входять до меліоративної системи.
Надавши належну оцінку доводам сторін, Чернігівським окружним адміністративним судом позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини