За підпал дружини чоловіка будуть тримати під вартою
Тримання під вартою – запобіжний захід 38-річному чоловіку, який облив свою співмешканку бензином та підпалив, внаслідок чого остання отримала тяжкі тілесні ушкодження.
За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури повідомлено підозру 38-річному жителю одного з сіл Ічнянської ОТГ Прилуцького району у нанесенні потерпілій тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України).
Досудовим слідством встановлено, що 23 серпня 2021 року близько 12 год. 00 хв підозрюваний на території власного господарства в с. Гмирянка Прилуцького району, в ході сварки, умисно вилив на співмешканку паливну суміш після чого підпалив її, чим спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді опіків задньої поверхні тулуба, сідниць, задньої частини обох стегон, обох верхніх кінцівок, голови.
Прилуцький міськрайонний суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі він перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією Прилуцької окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини посилює співпрацю з «Ветеранським простором» задля всебічної підтримки ветеранів та їх родин 12:20
Днями відбулася робоча зустріч начальника поліції Чернігівської області Володимира Тимошка з директором КНП «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради Сергієм Довбишем.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 11 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 липня в Чернігові оголошено День жалоби 11:17
У зв’язку з ударом, завданим армією російської федерації по Чернігову 26 липня 2026 року, внаслідок якого загинули дві особи, серед них — дитина, у місті оголошено День жалоби.
У Чернігові поліція документує наслідки удару росіян по супермаркету: є загиблі та поранені 10:26
Учора вдень ворог вдарив безпілотником по супермаркету в одному з мікрорайонів Чернігова. На жаль, російська атака забрала життя 23-річної жінки та 10-річної дівчинки. Попередньо відомо про 20 поранених людей, серед них - 10-річний хлопчик.