Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 00:59:53

Будуть серед них і генерали

06.11.2012   11:41Агенцiя

У Національному університеті Державної податкової служби України відбувся черговий випуск офіцерів-податківців. П’ятеро з них чекає колектив працівників податкової міліції Чернігівщини. Участь в урочистостях взяв і перший заступник голови-начальник управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області, генерал-майор Ігор Скоріков.

За 15 років існування факультет податкової міліції підготував понад 1000 офіцерів – висококваліфікованих фахівців податкової служби. Вони з честю виконують свій професійний обов’язок щодо захисту економічної безпеки держави, демонструють високий професіоналізм, знання справи, громадянську мужність і відповідальність.

З напутніми словами до цьогорічних випускників звернувся перший заступник начальника податкової міліції ДПС України Василь Коваль. Він, зокрема, зазначив, що багато чого в їхньому житті залежатиме від професіоналізму, наполегливості, прагнення сумлінно і добросовісно працювати. І висловив упевненість, що серед них обов’язково будуть майори, полковники, і генерали.

Через невідкладні державні справи ректор університету Петро Мельник не зміг бути присутнім на урочистостях, але він передав свої вітання. І запрошення – не забувати свою Альма-матер.

Звертаючись до випускників, які з лейтенантськими погонами на плечах та гордим званням – офіцер податкової міліції залишають аудіторії прославленого ВУЗу, перший заступник голови-начальник управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області, генерал-майор Ігор Скоріков наголосив: “Ви з багажем знань крокуєте у майбутнє. Його фундамент уже є, а який побудуєте дім – тепер залежить від вас”.

Численні привітання, квіти, слова подяки. І вручення дипломів, які є перепусткою у самостійне життя.
Випускний – по-особливому зворушливе свято, яке запам’ятається на все життя. Перегорнута остання сторінка підручника. А одна з незабутніх сторінок випускного балу – прощальний вальс.

Дощова погода не завадила урочистостям. Вони відбулися за всіма традиціями цього престижного навчального закладу.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини