Ветеранів Чернігівщини запрошують у проєкт, який дає можливість отримати 400 євро на навчання
Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.
Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таким критеріям:
· мають посвідчення УБД, проживають на території України.
· мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці.
· бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.
· бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.
· мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.
· не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 рр.
Особливо заохочуємо подаватися ветеранок, ветеранів/ок з інвалідністю, безробітних або з низьким рівнем доходу, тих, хто сам виховує дітей.
Проєкт складається з таких етапів:
· онлайн-реєстрація у проєкт: http://bit.ly/ПрофесійніКурси
· проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри.
· підготовка та захист проєктної заявки для отримання гранту до 400 євро.
· проходження навчання.
· консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку.
Набір у проєкт відбувається на постійній основі до кінця серпня 2021 року.
Протягом 2-денного тренінгу ветерани отримають практичні інструменти для аналізу своїх професійних навичок, розберуть складові якісного резюме, на яке найчастіше відгукуються роботодавці. Дізнаються, як ідентифікувати власні цінності та що говорити на співбесіді про свій військовий досвід. Спеціально для ветеранів було розроблено гайд — посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.
Протягом 6-ти років підтримки ветеранів у соціальній адаптації, ми переконалися, що попит на зміну професії чи перекваліфікацію зростає серед учасників бойових дій. Проте, аналізуючи свій військовий досвід, вони здебільшого не знають, як його адаптувати до цивільної кар’єри, оскільки вважають, що навички, які вони отримали під час служби, не можна застосувати в інших сферах.
Досвід ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та розроблена методологія працевлаштування ветеранів, яка була апробована у роботі з понад 500 учасниками АТО/ООС, свідчать про те, що ідентифікація військового досвіду й розуміння методів його адаптації до цивільної кар’єри, сприяють працевлаштуванню та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.
Організатори:
Проєкт із навчання та перекваліфікації втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», яка за час свого існування підтримала понад 8 000 людей у навчанні та перекваліфікації. Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Європейського Союзу.
Контактна особа:
Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com
Офіційна сторінка проєкту: “Воїну — гідна праця”: https://www.facebook.com/jobsoldiers
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.