Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:07:36

Аварію на каналізаційній насосній станції ліквідовано

06.11.2012   09:07

Як уже повідомлялося раніше 02.11.2012 року о 7-10 годині вийшов з ладу насосний агрегат на каналізаційній насосній станції № 3 в м. Чернігові по вул. Д.Ібаруррі. Внаслідок цього відбулося підтоплення стічними водами машинного залу.

КП "Чернігівводоканал" одразу було попереджено всі відповідні служби міста, в тому числі і Держекоінспекцію у Чернігівській області.

Протягом всього часу, з початку витоку стічної води в річку Стрижень, Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області здійснювався моніторинг даної ситуації.

Проби відбиралися в місці скиду в річку Стрижень. Моніторинг продовжується до цього часу, тобто скид з річки Стрижень в річку Десну контролюється з метою подальшої оцінки ситуації та впливу скиду на стан води в річці Десна.  
 
З початку аварії, впродовж двох годин, були встановлені резервні насоси і стоки перекачувались у напірний колектор для зменшення попадання стічних вод у річку Стрижень.

За перевіреною інформацією, 02.11.2012 року о 16-20 годині аварію на каналізаційній насосній станції було ліквідовано повністю, поставлено насос і насосна станція запрацювала в повному об'ємі.

За результатами гідрохімічних аналізів та представленим підприємством офіційних об'ємів скиду стічних вод у річку Стрижень Держекоінспекцією у Чернігівській області будуть обраховані збитки, завдані навколишньому природному середовищу.

КП "Чернігівводоканал" буде пред'явлено претензію для добровільного відшкодування.
 
Станом на 05.11.2012 року негативного впливу скиду на гідрохімічний стан води у річці Десна не зафіксовано.
Контроль за станом поверхневих вод річок Стрижень та Десна триває.
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини