Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:39:19

Аварію на каналізаційній насосній станції ліквідовано

06.11.2012   09:07

Як уже повідомлялося раніше 02.11.2012 року о 7-10 годині вийшов з ладу насосний агрегат на каналізаційній насосній станції № 3 в м. Чернігові по вул. Д.Ібаруррі. Внаслідок цього відбулося підтоплення стічними водами машинного залу.

КП "Чернігівводоканал" одразу було попереджено всі відповідні служби міста, в тому числі і Держекоінспекцію у Чернігівській області.

Протягом всього часу, з початку витоку стічної води в річку Стрижень, Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області здійснювався моніторинг даної ситуації.

Проби відбиралися в місці скиду в річку Стрижень. Моніторинг продовжується до цього часу, тобто скид з річки Стрижень в річку Десну контролюється з метою подальшої оцінки ситуації та впливу скиду на стан води в річці Десна.  
 
З початку аварії, впродовж двох годин, були встановлені резервні насоси і стоки перекачувались у напірний колектор для зменшення попадання стічних вод у річку Стрижень.

За перевіреною інформацією, 02.11.2012 року о 16-20 годині аварію на каналізаційній насосній станції було ліквідовано повністю, поставлено насос і насосна станція запрацювала в повному об'ємі.

За результатами гідрохімічних аналізів та представленим підприємством офіційних об'ємів скиду стічних вод у річку Стрижень Держекоінспекцією у Чернігівській області будуть обраховані збитки, завдані навколишньому природному середовищу.

КП "Чернігівводоканал" буде пред'явлено претензію для добровільного відшкодування.
 
Станом на 05.11.2012 року негативного впливу скиду на гідрохімічний стан води у річці Десна не зафіксовано.
Контроль за станом поверхневих вод річок Стрижень та Десна триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).