Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:06:19

Аварію на каналізаційній насосній станції ліквідовано

06.11.2012   09:07

Як уже повідомлялося раніше 02.11.2012 року о 7-10 годині вийшов з ладу насосний агрегат на каналізаційній насосній станції № 3 в м. Чернігові по вул. Д.Ібаруррі. Внаслідок цього відбулося підтоплення стічними водами машинного залу.

КП "Чернігівводоканал" одразу було попереджено всі відповідні служби міста, в тому числі і Держекоінспекцію у Чернігівській області.

Протягом всього часу, з початку витоку стічної води в річку Стрижень, Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області здійснювався моніторинг даної ситуації.

Проби відбиралися в місці скиду в річку Стрижень. Моніторинг продовжується до цього часу, тобто скид з річки Стрижень в річку Десну контролюється з метою подальшої оцінки ситуації та впливу скиду на стан води в річці Десна.  
 
З початку аварії, впродовж двох годин, були встановлені резервні насоси і стоки перекачувались у напірний колектор для зменшення попадання стічних вод у річку Стрижень.

За перевіреною інформацією, 02.11.2012 року о 16-20 годині аварію на каналізаційній насосній станції було ліквідовано повністю, поставлено насос і насосна станція запрацювала в повному об'ємі.

За результатами гідрохімічних аналізів та представленим підприємством офіційних об'ємів скиду стічних вод у річку Стрижень Держекоінспекцією у Чернігівській області будуть обраховані збитки, завдані навколишньому природному середовищу.

КП "Чернігівводоканал" буде пред'явлено претензію для добровільного відшкодування.
 
Станом на 05.11.2012 року негативного впливу скиду на гідрохімічний стан води у річці Десна не зафіксовано.
Контроль за станом поверхневих вод річок Стрижень та Десна триває.
 

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини