Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:38:09

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 23 по 29 серпня

23.08.2021   10:30Агенцiя

У Чернігові щеплення другою дозою вакцини Comirnaty/Pfizer проводиться у будні та суботні дні:

 

  • ІІІ поліклінічне відділення Чернігівської міської лікарні №2,  кабінет №226 (пр-т Миру 44);
  • поліклінічне відділення  Чернігівської міської лікарні №3, кабінет №102 (вул. Захисників України, 22);
  • поліклінічне відділення  Чернігівської міської лікарні №4, кабінет №3 (вул. Текстильників, 36).

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини