Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 19:19:06

Правоохоронці Чернігівщини обговорили особливості виявлення та розслідування кримінальних правопорушень у лісовій сфері

21.08.2021   18:52Агенцiя

У Чернігівській обласній прокуратурі 19 серпня пройшов навчально-практичний семінар на тему: «Проблемні питання виявлення кримінальних правопорушень у лісовій сфері, особливості процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних проваджень зазначеної категорії»

Захід відбувся за участі працівників Чернігівської обласної прокуратури, керівників окружних прокуратур, їх заступників та прокурорів, співробітників  ГУНП, Управління патрульної поліції, УСБУ в Чернігівській області, а також керівництва Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Відкрив семінар заступник керівника обласної прокуратури Андрій Никифорук, який зазначив, що питання збереження лісових ресурсів та комплексної протидії правопорушенням у цій сфері є одним із пріоритетних завдань регіону та постійно перебуває у полі зору суспільства.
Наразі правоохоронцями розслідується понад півсотні фактів незаконних порубок лісу на території області.

За результатами спільних узгоджених заходів з початку року до суду направлено ряд обвинувальних актів стосовно осіб, якими вчинено незаконні порубки дерев, сума збитків у яких склала майже 3 млн грн.
Припинено діяльність організованої злочинної групи у складі 4 осіб, які здійснювали незаконну порубку дерев, чим спричинено збитки державі в розмірі 250 тис. грн.

Разом з тим діяльність правоохоронців та контролюючих органів щодо попередження, виявлення та ефективного розслідування кримінальних правопорушень потребує подальшої активізації та додаткових зусиль.
З цією метою учасниками обговорено особливості здійснення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері лісокористування, взаємодії з правоохоронними органами з цих питань, а також методику розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконних порубок лісу, проблемні питання організації і здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у зазначених кримінальних провадженнях.

Підводячи підсумки семінару заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури, висловив подяку усім виступаючим за змістовну та важливу інформацію, що обов’язково буде використана у роботі правоохоронних органів
 

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини