Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 14:01:03

Чернігівські тролейбуси знову стають музичними

20.08.2021   13:03Агенцiя

У Чернігові починаючи з 21 серпня, з першого вихідного напередодні 30-ї річниці незалежності України, у тролейбусах для пасажирів звучатимуть короткі композиції української музики.

Це, зокрема, додаватиме усім святкового настрою, подаруватиме задоволення від спогадів про дитинство, молодість, чи весільний танок, який виконували під музику держави, у якій зростали, переживали, втрачали, здобували... Крім того, святкові тролейбуси - додатковий привід посміхнутися.

А у вересні, ближче до Дня міста, чернігівські тролейбуси знову "заговорять". У них можна буде почути короткі розповіді про становлення і розквіт Чернігова, причому цього року готується нова підбірка таких цікавинок.

Акція проводиться Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради за підтримки Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини