Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 7 разів залучались до виконання завдань за призначенням
За минулу добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 2 пожежі в природних екологічних системах та 2 в житловому секторі.
Їх причинами послужило необережне поводження громадян з вогнем, а також коротке замикання електромережі. Пошкоджено житловий будинок та господарчу споруду, вигоріло близько 1 га відкритих територій. На щастя, жертв та постраждалих немає.
Рятувальники два рази залучались до проведення робіт по розчищенню від повалених дерев проїжджих частин автодоріг Новгород-Сіверський - Бирине на території Новгород-Сіверської територіальної громади та по вул. Київське шосе, що в обласному центрі.
Крім того, фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення у визначеному місці знищили артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено в лісовому масиві біля м. Семенівка.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.