Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 22:15:58

На Чернігівщині Держпродспоживслужба і Держекоінспекція налагоджують співпрацю: підписано відповідний Меморандум

19.08.2021   11:19Агенцiя

17 серпня начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен та начальник Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Сергій Жук підписали Меморандум про співпрацю і взаємодію між обома відомствами.

Документ передбачає поліпшення інформаційної підтримки діяльності сторін, об’єднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці, визначення відносин та напрямів співробітництва між сторонами-підписантами у сфері обміну інформацією і сприяння донесенню вказаної інформації до населення, представників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності тощо.

Підписуючи Меморандум, дія якого не має часових обмежень, Юрій Павлішен та Сергій Жук домовились, зокрема, про здійснення в межах своєї компетенції комплексу спільних заходів контролю у сфері охорони навколишнього середовища, санітарного благополуччя, як-то поводження з відходами, пестицидами і агрохімікатами, з метою мінімізації їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини на території області. Органам державної влади, місцевого самоврядування і суб’єктам господарювання надаватимуться пропозиції та рекомендації щодо усунення причин і умов, що сприяють вчиненню дій, які суперечать законодавству у сфері охорони навколишнього середовища, та здійснюватиметься аналіз найбільш характерних порушень законодавства.

У процесі співпраці та виконання визначених спільних цілей учасники Меморандуму будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства і захисту інтересів один одного.

 

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини