Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 17:48:53

На Чернігівщині відбулись командно-штабні тренування щодо гасіння можливих пожеж у лісових масивах

18.08.2021   17:48Агенцiя

З 1 березня поточного року в природних екосистемах Чернігівської області виникло 644 пожежі, з них 12 пожеж у лісах, до гасіння яких залучалися підрозділи Головного управління ДСНС.

Площа пройдена вогнем склала 1160 гектарів. Крім того, внаслідок спалювання громадянами сухої рослинності та її залишків зареєстровано 23 пожежі в житловому секторі,  внаслідок яких 1 людина загинула.

З метою відпрацювання спільних дій по гасінню можливих великих лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними, 18 серпня в Головному управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулись командно-штабні тренування. У них взяли участь керівний склад Чернігівської обласної, районних державних адміністрацій, Головного управління ДСНС, Управління лісового та мисливського господарства, КП "Чернігівоблагроліс" та Чернігівського військового лісгоспу.

"Аналізуючи дії органів влади, служб цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з лісовими пожежами на території Житомирської, Чернігівської, Київської, Луганської областей, що виникли у минулому році, з огляду на масштабні лісові пожежі, що зараз вирують на територіях Турецької Республіки, Республіки Греція, Сполучених Штатів Америки ми, як керівники відповідних служб, повинні бути завжди готовими до негайного реагування та забезпечити чітку взаємодію на усіх рівнях", - зазначив у своєму виступі т.в.о. начальника Головного управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий.

Під час тренувань було розглянуто ряд питань, зокрема: функції органів влади під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею, керівника робіт та штабу з ліквідації наслідків НС, організація управління під час гасіння пожеж. Крім того, обговорені питання організації інформування, оповіщення та евакуації людей з населених пунктів, на які лісова пожежа може розповсюдитись, запобігання та профілактики пожеж в лісових масивах, у тому числі на військових полігонах. 

Слід відмітити, що такі тренування є дуже важливими, адже їх учасники мають змогу практично скоординувати та відпрацювати спільні дії по гасінню масштабних лісових пожеж, а також більш залагоджено і ефективно виконувати завдання за призначенням під час реальних надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини