Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 04:46:39

Цьогорічний екофестиваль відбудеться у вересні в парку "Беремицьке"

17.08.2021   10:20Агенцiя

Порядок проведення щорічного екологічного фестивалю «Життя в стилі «ЕКО» обговорили учасники засідання відповідного організаційного комітету минулого тижня.

Як повідомила директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич, цього року захід відбудеться 4 вересня, у суботу, на території парку природи «Беремицьке» (с. Беремицьке, Остерська міська рада, Чернігівський район).

Традиційно до програми екофестивалю включені тематичні заходи екологічного спрямування, зокрема виступи творчих колективів, народні ремесла, майстер-класи, екологічні цікавинки, конкурси, вікторини, екскурсії, спортивно-розвиваючі, інформаційно-виховні та розважальні локації, фотовиставки тощо.

У ході обговорення основних аспектів проведення заходу значна увага була приділена питанням безпечного перебування його учасників та організаторів.  

Основна мета екофестивалю — пропагування екологічних знань та культури, здорового способу життя, виховання дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища й ефективного використання його ресурсів, привернення уваги громадськості та підростаючого покоління до пам’яток природи і їх охорони.

Довідково. Щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі «ЕКО» започаткований в 2017 році Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Захід проводиться щорічно в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки та аналогічної попередньої Програми. Торік фестиваль не відбувся через карантинні обмеження. Цьогоріч партнерами в організації заходу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА; Департамент сім'ї, молоді та спорту ОДА; Управління освіти і науки ОДА; Управління охорони здоров’я ОДА; Благодійна організація «Благодійний фонд «Беремицьке Біосфера»; Остерська міська рада; Деснянське басейнове управління водних ресурсів; Головне управління ДСНС України у Чернігівській області; Національний університет «Чернігівська політехніка»; Чернігівська обласна станція юних натуралістів; Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка; Чернігівський обласний молодіжний центр; Чернігівський обласний центр народної творчості; Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та інші.

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини