Рятувальники Чернігівщини отримали подяки за проведення профілактичної роботи з дітьми
Для рятувальників Чернігівщини навчання підростаючого покоління правилам безпечної життєдіяльності є одним із пріоритетних завдань.
Упродовж літніх канікул фахівці Головного управління ДСНС України у Чернігівській області у військово-спортивному наметовому таборі "Я - Українець", що в с. Количівка Чернігівського району, неодноразово проводили пізнавальні заходи. Їх метою було ознайомлення дітей з професією рятувальника, навчання правилам безпечної поведінки в побуті та під час відпочинку, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних екстрених ситуаціях.
За допомогу в організації та проведенні пізнавально-профілактичних заходів серед дітей, адміністрацією закладу Подяками було відзначено керівництво Головного управління, а речницю прес-служби Ніну Луценко, за патріотизм, громадську активність та самовідданість нагороджено медаллю "ЧАРІВНА СИЛА УКРАЇНИ". Директор табору Олександр Стрішний подякував надзвичайникам за змістовні та пізнавальні виступи, які популяризують безпечний спосіб життя серед учнівської молоді, та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.