За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 13 серпня в області зафіксовано 41 новий випадок COVID-19.
З них 13 у Чернігові, п'ять - у Ніжині, дев'ять - у Бахмацькому районі. Шестеро інфікованих у Новгороді-Сіверському районі, четверо - у Семенівському, троє - у Козелецькому та один - у Городнянському. Четверо хворих перебувають на госпіталізації.
На жаль, маємо один летальний випадок. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом Covid-19, померла 79-річна жителька Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали четверо інфікованих. Усі вони з Чернігова. Троє хворих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 58 014 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 151 — пацієнт одужав;
– 304 — лікуються амбулаторно;
– 65 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1389 летальних випадків;
– 105 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1000 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.