Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 19:04:05

Борзнянський районний суд перейшов під надійний захист судових охоронців Чернігівщини

13.08.2021   17:41Агенцiя

Мережа установ системи правосуддя, які перебувають під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, поповнилась 17 об'єктом – Борзнянським районним судом.

 

Урочистості з даного приводу відбулися сьогодні, 13 серпня, у приміщенні суду.

Розпочав захід тимчасовий виконувач обов’язків начальника ТУ ССО у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко. Він представив колективові установи трьох нових співробітників, які відсьогодні заступили на пост з охорони та забезпечення безпеки суду. Окремо керівник зупинився на функціоналі Служби судової охорони.

-        Ваша безпека – наш обов'язок! Це девіз не лише нашого управління, а й усієї Служби в цілому. Відтепер наші співробітники щоденно дбатимуть про громадський порядок та охорону у судовій установі. Щоб усі без винятку громадяни – працівники апарату суду та відвідувачі почували себе у повній безпеці. Для цього ми маємо всі необхідні ресурси, - підкреслив Олег Головешко.

На підтвердження цього керівник провів коротку презентацію спецзасобів та екіпірування, які застосовуватимуться під час несення служби судовими охоронцями.

Щоб зафіксувати урочисту подію Олег Головешко вручив Олександру Луговцю пам'ятну табличку-гравертон, а жіночий колектив традиційно привітали квітами.

- Ми, безумовно, раді вітати в стінах суду Службу судової охорони. Цей день важливий для нас, адже захист системи правосуддя є невід'ємною частиною її успішної роботи. Впевнений, що відсьогодні ми під надійною охороною, - зауважив голова Борзнянського районного суду Олександр Луговець.

Судові охоронці Чернігівщини мають амбітні плани - до кінця поточного року повністю охопити професійним захистом всі судові установи Чернігівщини, які територіально підпадають під зону відповідальності управління. А це ще 13 охоронних об'єктів.

Загалом під опікою Служби судової охорони вже перебувають 571 органів та установ системи правосуддя України.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини