Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 18:06:19

Без вакцинації успіхів у боротьбі з Covid нам не досягти — В’ячеслав Чаус

12.08.2021   22:56Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні відвідав Кіптівську територіальну громаду. Найперший заклад, з роботою якого ознайомився, — Кіптівська сільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

В’ячеслав Чаус поспілкувався з колективом амбулаторії та поцікавився ходом вакцинальної кампанії в громаді. Так, за словами медиків, вони технічно готові і забезпечені усім необхідним для проведення вакцинації, охочі щепитися також є. Водночас у багатьох громадян виникає певна недовіра до ефективності наявних препаратів. 

— Найефективніший метод подолання пандемії — вакцинація. Тому моє особисте прохання до голови територіальної громади — активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів громади. Адже без вакцинації успіхів у боротьбі з Covid нам не досягти, — наголосив голова ОДА. Він додав, що темпи вакцинації в області покращуються, але все одно рівень щеплення залишається недостатнім.

До того ж на Чернігівщині зафіксовано 25 випадків зараження штамом «Дельта».

— Маємо застосовувати всі необхідні запобіжні заходи: дистанціювання, масковий режим, обмеження масових зібрань. Але найголовніше — це вакцинація, — підкреслив В’ячеслав Чаус. — На сьогодні не зовсім достатня співпраця і органів влади з громадами , і керівників громад з населенням. Тому, сподіваюся, спільно з громадами ми відпрацюємо усі механізми інформування.

Голова ОДА також відвідав об’єкт Великого будівництва — будівлю колишньої школи, де проводиться реконструкція під дошкільний навчальний заклад. Свої двері для дошкільнят заклад має відкрити вже у листопаді. В’ячеслав Чаус зупинив роботи на будмайданчику і доручив підряднику негайно усунути виявлені порушення щодо охорони праці. Після усунення недоліків роботи продовжилися.

— Усі будівельники, які знаходяться на об’єкті, мають бути забезпечені необхідними засобами захисту. Мова йде про життя людей, і підрядна організація повинна це розуміти. Інакше далі ми співпрацювати не будемо, — наголосив очільник ОДА.

В’ячеслав Чаус зазначив, що за кошти ДФРР в області будується 8 об’єктів, 7 з яких — за програмою Президента України «Велике будівництво». На реалізацію цих проєктів передбачено 84,7 млн грн. Наразі виконано 14 відсотків від запланованого. Голова ОДА повідомив, що він або його заступники відвідають усі об’єкти, після чого графіки будуть скореговані, а відтак — прискорено виконання робіт.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини