За минулу добу в Чернігівській області виявлено 36 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 серпня в області зафіксовано 36 нових випадків COVID-19.
З них 19 — у Чернігові, 6 — у Ніжині, 7 — у Городнянському районі. По одному інфікованому у Козелецькому і Чернігівському районах, двоє — у Ніжинському. Шестеро хворих госпіталізовано.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 13 жителів області: 4 — у Чернігові, троє — у Ніжині, по два — у Городнянському й Новгород-Сіверському районах, по одному — у Борзнянському та Ічнянському. Шестеро з них перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 973 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 56 160 пацієнтів одужали;
– 259 — лікуються амбулаторно;
– 61 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1388 летальних випадків;
– 105 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1000 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.