Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 13:53:54

За несплату 170 тисяч штрафу жительці Чернігова загрожує позбавлення волі

12.08.2021   13:28Агенцiя

Прокуратурою, виконуючи функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, з метою забезпечення реалізації принципу невідворотності покарання, постійно приділяється увага питанням виконання покарань у виді штрафу

Зокрема мешканці міста Чернігова судом призначено покарання у виді штрафу в розмірі 170 тис. грн. Враховуючи, що засуджена не виконала призначене покарання, уникає сплати штрафу, в тому числі за рішенням суду про його розстрочку, уповноважений орган з питань пробації області клопотав перед судом про заміну штрафу іншим покаранням – позбавленням волі на певний строк. Клопотання беззаперечно підтримано прокуратурою, однак відхилено судом першої інстанції з формальних підстав.

Незаконне рішення суду першої інстанції оскаржене окружною прокуратурою і апеляцію підтримано обласною прокуратурою. Наразі апеляційним судом незаконне рішення скасоване, клопотання уповноваженого органу з питань пробації про заміну засудженій покарання у виді штрафу  на позбавлення волі направлено для повторного розгляду до суду першої інстанції.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини