Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 18:29:47

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 13 нових випадків COVID-19

11.08.2021   16:55Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 11 серпня в області зафіксовано 13 нових випадків COVID-19.

З них 6 — у Чернігові, 4 — у Варвинському районі, 2 — в Ічнянському та 1 — у Менському. Дві особи госпіталізовані.

На жаль, маємо один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених COVID-19, помер 61-річний чоловік з Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 15 жителів області: 6 — у Чернігові, по двоє — у Ніжині, Сновському та Новгород-Сіверському районах, по одному — у Борзнянському районі, Ічнянському та Чернігівському. Четверо з них перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 937 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 56 147 пацієнтів одужали;

– 236 — лікуються амбулаторно;

– 61 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 1388 летальних випадків;

– 105 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1100 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини