Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:46:05

В Чернігівській обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону

11.08.2021   12:15Агенцiя

У вівторок, 10 серпня 2021 року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

Зустріч мала на меті обговорення стану протидії злочинності в Чернігівській області, опрацювання існуючої проблематики та визначення шляхів кардинального підвищення ефективності роботи правоохоронців.

У своєму виступі Сергій Василина наголосив, що, соціально економічні та політичні процеси у державі вимагають від усієї правоохоронної системи та інших уповноважених органів, максимального зосередження на виконанні поставлених завдань. Насамперед це стосується покращення криміногенної ситуації в регіоні, попередження  злочинних проявів у всіх сферах життя, реальне поновлення прав потерпілих, захисту інтересів держави.

«Не зважаючи на те, що статистичні дані щодо протидії злочинності свідчать про суттєву стабілізацію криміногенної ситуації в області, виконання завдань, які стоять перед правоохоронцями Чернігівщини, потребує суттєвої активізації та координації зусиль. Нам слід докорінно змінити підходи щодо протидії проявам злочинності та здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямах», - підкреслив Сергій Василина.

Серед пріоритетних завдань, за словами керівника обласної прокуратури, є вжиття вичерпних заходів до активізації роботи з попередження умисних убивств та тяжких тілесних ушкоджень, суттєвого покращення стану їх розкриття та розслідування, протидії та забезпечення ефективного досудового розслідування кримінальних правопорушень у паливно-енергетичному комплексі, системної узгодженої боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Також керівник обласної прокуратури звернув увагу присутніх на важливості протидії рейдерським захопленням земель, незаконним порубкам лісу, у тому числі в прикордонних районах області, для чого потрібна скоординована діяльність усіх правоохоронних структур. За словами Сергія Василини, особливу увагу потрібно приділити протидіям злочинним проявам у бюджетній сфері.

В ході координаційної наради напрацьовані спільні конкретні узгоджені заходи для подальшої співпраці правоохоронців регіону з метою протидії злочинності, ефективного розслідування та притягнення до відповідальності і покарання винних у кримінальних правопорушеннях осіб.
 
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини