За минулу добу у Чернігівській області виявлено 6 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 9 серпня в області зафіксовано 6 нових випадків COVID-19. Усі захворілі — чернігівці.
Четверо з них госпіталізовані.
На жаль, маємо один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених COVID-19, померла 63-річна жінка з Ніжинського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали три особи — жителі Чернігова. Вони перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 914 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 127 пацієнтів одужали;
– 236 — лікуються амбулаторно;
– 60 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1387 летальних випадків;
– 104 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько тисячі досліджень
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.