Наймасштабніша присяга в Україні відбулась на Чернігівщині. ФОТО
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині склали військову присягу більше 2000 військовослужбовців-строковиків.
Наймасштабніша присяга в україні відбулась на Чернігівщині
В урочистостях взяли участь заступник командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Юрій Борискін, начальник навчального центру полковник Ігор Танцюра, заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор та представники селищної ради. Привітати молодих воїнів приїхало близько 5000 рідних, близьких та знайомих з різних куточків України.
- Пишайтеся тим, що військову науку здобуватимете саме у "Десні", - звернувся до присутніх генерал-майор Юрій Борискін. - Це славетна кузня справжнього українського солдата. Будьте гідними звання військовослужбовця Збройних Сил України.
В свою чергу заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор вручила коровай начальнику навчального центру, а настоятель місцевої Свято-Георгіївської церкви отець Ярослав благословив молодих юнаків на добру службу.
- Це наймасштабніше свято присяги у Збройних Силах цієї осені, - повідомив заступник начальника навчального центру з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький, адже в "Десні" строковики навчаються за більш ніж 80-ма спеціальностями. До присяги всі солдати пройшли курс первинної військової підготовки та виконали навчальні вправи стрільб з різної стрілецької зброї.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.