Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:46:13

Наймасштабніша присяга в Україні відбулась на Чернігівщині. ФОТО

05.11.2012   10:08

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині склали військову присягу більше 2000 військовослужбовців-строковиків.

Наймасштабніша присяга в україні відбулась на Чернігівщині

Наймасштабніша присяга в україні відбулась на Чернігівщині

В урочистостях взяли участь заступник командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Юрій Борискін, начальник навчального центру полковник Ігор Танцюра, заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор та представники селищної ради. Привітати молодих воїнів приїхало близько 5000 рідних, близьких та знайомих з різних куточків України. 
 - Пишайтеся тим, що військову науку здобуватимете саме у "Десні", - звернувся до присутніх генерал-майор Юрій Борискін. - Це славетна кузня справжнього українського солдата. Будьте гідними звання військовослужбовця Збройних Сил України.

В свою чергу заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор вручила коровай начальнику навчального центру, а настоятель місцевої Свято-Георгіївської церкви отець Ярослав благословив молодих юнаків на добру службу.
 - Це наймасштабніше свято присяги у Збройних Силах цієї осені, - повідомив заступник начальника навчального центру з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький, адже в "Десні" строковики навчаються за більш ніж 80-ма спеціальностями. До присяги всі солдати пройшли курс первинної військової підготовки та виконали навчальні вправи стрільб з різної стрілецької зброї.
 

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини