Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:44:04

Поблизу зупинки громадського транспорту "Лихачів" знайшли артилерійський снарядя

09.08.2021   14:14Агенцiя

5 серпня під час прибирання сміття на автопавільйонах на автомобільній дорозі міжнародного значення М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ, у смузі відводу поблизу зупинки громадського транспорту "Лихачів" був виявлений артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни.

Для того, щоб прибрати та знешкодити небезпечний предмет, було направлено звернення до ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Просимо громадян дотримуватись правил поводження з відходами у смугах відводу автомобільних доріг. Не викидати небезпечні предмети поблизу місць зупинки громадського транспорту. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів просимо звертатися до відповідних служб за номером 101.

Останні новини Чернігівщини

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

2 липня: цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 1225 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1225 RUSSIAN AGRESSION