Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:26:24

За втручання прокурора лісокористувач відшкодував державі майже 230 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою

09.08.2021   10:00Агенцiя

На території Чернігівської окружної прокуратури одним із лісокористувачів, у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Іванівська ОТГ).

Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала майже 230 тис. грн.

Реагуючи на виявлені порушення, Чернігівська окружна прокуратура скерувала до Господарського суду Чернігівської області позов в інтересах держави в особі Іванівської селищної ради та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області про стягнення з суб’єкта господарювання майже 230 тис. грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

Господарський суд Чернігівської області своїм рішенням задовольнив позовні вимоги прокурора. Наразі лісокористувач вже відшкодував у повному обсязі завдані збитки.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 січня по 8:00 17 січня 2022 року