Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 01:56:34

На Чернігівщині триває підготовка до опалювального сезону

07.08.2021   09:14Агенцiя

6 серпня, заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк взяла участь у розширеному засіданні Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до опалювального сезону 2021/22 року під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

— На початку наступного тижня голови облдержадміністрацій мають зібрати енергетичні штаби за участю представників теплокомуненерго та голів міст і відпрацювати два важливих питання: технічну підготовку до запуску опалювального сезону та укладання довгострокових контрактів з НАК «Нафтогаз України», — повідомив Олексій Чернишов.

При цьому Міністр розвитку громад та територій України підкреслив, що складова вартості газу в тарифах на тепло для населення не повинна перевищувати 7420 гривень за тисячу кубометрів.

За інформацією Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації підприємства житлово-комунального господарства Чернігівщини продовжують планову підготовку до опалювального сезону.

З-поміж семи теплопостачальних підприємств області станом на 5 серпня договори з газопостачальними організаціями уклали вже п’ять, ще два перебувають на стадії підписання.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини