Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 10:21:41

Керівник Чернігівської обласної прокуратури та представники Офісу Омбудсмана обговорили питання співпраці у сфері дотримання прав людини

05.08.2021   21:55Агенцiя

Сьогодні, 4 серпня 2021 року, з метою реалізації в Чернігівській області Меморандуму про співпрацю, укладеного між Уповноваженим Омбудсманом та Офісом Генерального прокурора, в Чернігівській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч прокурорів з представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Зустріч проходила за участі керівника обласної прокуратури Сергія Василини, представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в північних областях Вікторії Пєхової та регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в області Ірини Жмаки.
Під час заходу Вікторія Пєхова презентувала щорічну доповідь  Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2020 рік.

Окрім того, на зустрічі обговорили проблеми екології (порубка лісів, порушення, які мають місце в рекреаційних зонах), обмінялися досвідом за результатами проведення особистого прийому у місцях несвободи та здійснення моніторингових візитів з метою захисту прав ув’язнених.

Окремо зупинилися на проблемах ромської громади в області, відсутності в них паспортів та житла, невідвідування дітьми школи.
Також акцентовано увагу на відсутності в Чернігівській області центру для надання допомоги постраждалим від сімейного насильства.
Підводячи підсумки зустрічі, Сергій Василина наголосив на необхідності оперативного обміну інформацією, зокрема задля вжиття заходів прокурорського реагування. Засвідчив готовність до подальшої співпраці та проведення ще низки зустрічей задля вирішення проблемних питань та захисту прав людини у Чернігівській області.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень 10:21

Сухополов'янська громада прийняла Програму з підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2022 рік

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель 09:54

Поліцейські застерігають громадян від невідомих осіб, які можуть представлятися соцпрацівниками чи співробітниками комунальних служб, щоб проникнути до помешкання довірливих людей для скоєння злочину.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році 09:51

Станом на 1 січня 2022р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 162 автозаправні станції (АЗС).

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн 09:48

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян 09:42

У 2021 року до органів прокуратури Чернігівщини надійшло 4856 звернень, що на 19 % більше ніж у 2020 році (4075), у тому числі 61 – від народних депутатів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини