Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 02:25:29

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.08.2021   08:34Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 03 серпня по 08 годину 04 серпня 2021 року


Зареєстровано 6 пожеж, з яких: 1 в житловому секторі, 4 в природних екологічних системах (2 - суха трава, 1 - стерня, 1 - сміття) та 1 інша. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи, необережність під час куріння.

Доповнення до пожежі, яка сталася 02.08.2021 року о 21 год. 55 хв. в с. Мала Кошелівка, вул. Жовтнева, Вертіївської ТГ, Ніжинського району. Громадянка Б, 1944 р.н., яка була травмована під час пожежі станом на 07 год. 50 хв. 03.08.2021 року померла в реанімаційному відділенні КНП "Ніжинська ЦМЛ".

Дорожньо-транспортні пригоди

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 1 дорожньо-транспортну пригоду (Ніжинський район), внаслідок якої 1 особу травмовано.

Виявлення та знищення ВНП

03.08.2021 року о 15 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт та підводного розмінування АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм та 1 авіаційну бомбу 25 кг часів Другої світової війни, які було виявлено під час технічного обстеження території лісового масиву в м. Чернігів (мікрорайон Масани).

Події на водних об'єктах: не зареєстровано.

Інші повідомлення

03.08.2021 року о 08 год. 30 хв. для надання допомоги по транспортуванню гр. З., 1929 р.н., до карети швидкої допомоги за адресою: м. Чернігів,вул. Рокосовського, 44,  залучалось відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

03.08.2021 року близько 11 год. 00 хв. з 13 - го поверху новобудови за адресою:м. Чернігів, пр. Перемоги, випав та від отриманих травм загинув на місці події гр. Т., 1980 р.н., який мешкав в м. Чернігів, вул. 1 Гвардійської Армії, 39. Причина та обставини події встановлюються. Підрозділи ДСНС не залучались.

03.08.2021 року о 13 год. 56 хв. для надання допомоги по підняттю корови, яка потрапила до ями біля с. Слобода, Іванівської ТГ, Чернігівського району, залучалось відділення 3 ДПРЧ м. Чернігів (5 чоловік  особового складу, 1 одиниця техніки).

04.08.2021 року о 01 год. 06 хв. для забезпечення пожежної та техногенної безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Корольова 13,  залучалося відділення 1 ДПРЧ м. Чернігів (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки).

Інформація щодо стану функціонування об'єктів життєзабезпечення

Станом на 06 год. 00 хв. 04.08.2021 року електропостачання в населених пунктах Чернігівської області відновлено в повному обсязі.

ІІ. ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЯВИЩ ПОГОДИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА РОБОТУ ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ

Прогноз погоди на 04 серпня 2021 року

Мінлива хмарність,  без опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 11-16º, вдень 23-28º тепла. По м. Чернігову, температура вночі 13-15º, вдень 26-28º тепла.

Прогноз пожежної небезпеки

Пожежна небезпека в лісах області у південних, південно-західних, східних та північних районах очікується 4-5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека), місцями у північно-східних 3 класу (середня пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Сновськ - 11 мкр/год, с. Покошичі - 15 мкр/год, м. Семенівка - 13 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м. Прилуки - 15 мкр/год, м. Остер - 13 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини