Поліція Чернігівщини шукає свідків ДТП поблизу Рівнопілля
Поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинула людина.
25 липня близько 15.25 на автодорозі М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі" водій легкового автомобіля, рухаючись з боку села Нові Яриловичі в напрямку Чернігова, перед с. Рівнопілля Чернігівського району не впорався з керуванням та скоїв ДТП.
Так, легковик спочатку зіткнувся з бетонним стовпчиком кріплення дорожнього знаку, встановленим на розділовій смузі посеред автошляху, після чого виїхав на праве узбіччя та вдарився у придорожнє дерево.
У результаті ДТП водій автомобіля загинув на місці події.
Поліція звертається до всіх, кому що-небудь відомо про обставини цієї події, телефонувати за номерами: (0462) 619-787, (093)882-10-51 або 102.
Не залишайтеся байдужими!
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.