Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 2 по 8 серпня
Робота центрів масової вакцинації в Чернігові
- 1) ТРЦ «ЦУМ» - на другу вакцинацію Pfizer
- 2) ТРЦ «Hollywood» (Moderna)
- 3) Школа №21 (Moderna)
- 4) Школа №24 (Moderna)
- 5) На вихідних до них додається центр в приміщенні колишньої Деснянської районної ради (пр. Перемоги, 141). Там два центри - друга доза вакцини Coronovaс та Moderna.
Графік роботи центрів - будні дні 16.00-19.00, вихідні - 10.00-16.00.
При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.