Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 16:17:21

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

03.08.2021   11:39Агенцiя

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

За їх результатами виписано 235 штрафів (11 – посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та 224 – завідувачами лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи за порушення правил реалізації продуктів харчування на ринках області).

Крім того, за вказаний період видано 35 обов’язкових для виконання у визначені терміни письмових вимог (приписів) щодо усунення порушень вимог законодавства.

Також протягом шести місяців спеціалісти державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи здійснили понад 174 тисячі експертиз зразків продукції.

Для виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження 72 зразки продукції направлено до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, 8 – до Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби у Київській області та Києві і ще 1 зразок – до Черкаської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. За результатами проведених досліджень перевищень максимально допустимих рівнів не виявлено.

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини