Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні
В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.
Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.
Станом на 10:30 затримуються поїзди:
▪️№44 Івано-Франківськ — Чернігів (затримка склала 2 години 15 хвилин);
▪️№244 Рахів — Київ (затримка склала 2 години);
▪️№8 Чернівці — Київ (затримка склала 2 години);
▪️№11 Львів — Одеса (затримка склала 2 години);
▪️№14 Солотвино — Київ (затримка склала 1 годину 45 хвилин);
▪️№149 Полтава — Ворохта (затримка склала 1 годину 30 хвилин);
▪️№9 Київ — Маріуполь (затримка склала 1 годину 30 хвилин);
▪️№7 Київ — Чернівці (затримка склала 1 годину 10 хвилин);
▪️№26 Одеса — Рахів (затримка склала 50 хвилин);
▪️№110 Львів — Херсон (затримка склала 40 хвилин).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.