В Чернігові затримано батька, який зґвалтував свою неповнолітню доньку
В ніч на 30 липня до правоохоронних органів звернулася мешканка Чернігова, яка повідомила про зґвалтування її п’яним чоловіком 14-річної дитини.
З метою виявлення слідів кримінального правопорушення, слідчим проведено невідкладний обшук за місцем проживання зловмисника, яким виявився 50-річний місцевий мешканець, та останнього затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України (зґвалтування неповнолітньої особи).
На даний час досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 152 КК України передбачає безальтернативне покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.
28 серпня: цей день в Україні і світі 09:24
День 1647 Російська агресія - Day 1647 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.