Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Талалаївської громади
Протягом останніх трьох років (2018-2020 роки) на території Талалаївської громади Прилуцького району (колишній Талалаївський район) сталося 23 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинули четверо людей та ще 28 осіб отримали тілесні ушкодження.
Також за цей період зареєстровано 24 автопригоди з менш тяжкими наслідками. Учасники їх відбулися пошкодженням транспортних засобів. Отже, загалом упродовж трьох років у Талалаївській громаді трапилися 47 дорожніх інцидентів. Читайте також Талалаївська поліція притягнула до відповідальності п’ять нетверезих водіїв за п’ять днів
Основні причини аварій – порушення правил маневрування та обгону, перевищення встановленої швидкості, керування транспортними засобами в стані сп’яніння.
За місцем скоєння всі інциденти розподілилися практично порівну: 51,1% автопригод трапилися у населених пунктах громади (з них 20 фактів, тобто 42,5% від загалу, зареєстровано в самому селищі Талалаївка), 48,9% — на дорогах.
Найбільш аварійно-небезпечні місця на території смт Талалаївка:
- вул. Центральна – 7;
- вул. Робітнича – 5;
- вул. Миру – 2;
- вул. Вокзальна – 2;
- вул. Освіти – 2.
Аварійно-небезпечні дороги — відрізок траси національного значення Н07 Київ–Суми–Юнаківка у межах громади (5 автопригод) і регіональна траса Р68 Дмитрівка–Харкове (7 інцидентів).
Ризик потрапити в ДТП на Талалаївщині суттєво різниться залежно від дня тижня. Максимальна небезпека — у суботу. 10 автопригод з 47-ми трапилися саме в цей день. Не набагато спокійніша неділя (8 фактів). У середу, четвер та п’ятницю — по 7, а в понеділок і вівторок — по 4 дорожні інциденти.
За видами дорожньо-транспортні пригоди розподіляються:
- Зіткнення — 16 (34%);
- Наїзд на перешкоду — 12 (25,5%);
- Наїзд на транспортний засіб, що стоїть — 8 (17%);
- Перекидання — 5 (10,6%)
- Наїзд на велосипедиста — 3 (6,4%);
- Наїзд на пішохода — 3 (6,4%).
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.