Проміняла совість на пляшку горілки
У засобах масової інформації неодноразово повідомлялося про те, що співробітники Державної служби охорони при УМВС постійно затримують “на гарячому” злодіїв, які, перебуваючи в супермаркетах, намагаються “поправити своє матеріальне становище” шляхом крадіжки.
Ось і днями наряд спеціального підрозділу групи затримання взводу міліції Ніжинського міського відділу Державної служби охорони при УМВС в одному із супермаркетів міста затримав 21-річну місцеву жительку, котра здійснила крадіжку пляшки горілки “Медофф” на суму 27 грн. 99 коп.
Затримана громадянка в скоєному зізналась. Для проведення подальшої перевірки правопорушницю було доставлено до чергової частини Ніжинського міського відділу внутрішніх справ. Тепер дівчині доведеться відповісти перед законом, відповідно до ст.185 ч.1 Кримінального кодексу України – крадіжка.
УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.