За минулу добу в Чернігівській області виявлено 18 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 липня в області зафіксовано 18 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у восьми чернігівців, шести жителів Новгород-Сіверського району та двох — Семенівського, ще по одному випадку — у Ніжині та Козелецькому районі. Один захворілий госпіталізований.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 11 осіб: 6 — у Чернігові, 2 — у Сновському районі, по одному — у Ніжині, Корюківському та Прилуцькому районах. З них двоє перебували на лікуванні в закладі охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 57 750 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 055 пацієнтів одужали;
– 168 — лікуються амбулаторно;
– 38 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1389 летальних випадків;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько тисячі досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.