Прилуцька прокуратура виявила факт самовільного зайняття 17 га землі у Талалаївській громаді
Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт порушення вимог земельного законодавства, який вимагає вжиття заходів представницького характеру в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області.
Зокрема з’ясовано, що на території Талалаївської об’єднаної територіальної громади знаходиться земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею понад 17 га, яка передана для навчальних та дослідних цілей відділу освіти Талалаївської районної державної адміністрації, який на даний час перебуває у стані припинення.
При цьому вказану земельну ділянку самовільно зайняло та використовує для сільськогосподарського виробництва без будь-яких правовстановлюючих документів одне з сільськогосподарських підприємств.
Зважаючи на встановлені порушення, окружною прокуратурою підготовлена позовна заява до суду про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.
Прилуцька окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.