Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 02:17:38

У Варвинській громаді фахівці територіального підрозділу Держпродспоживслужби організували зустріч з освітянами

28.07.2021   09:45Агенцiя

Спеціалісти Варвинського управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з керівниками, медичними працівниками, обслуговуючим персоналом та кухарями закладів дошкільної освіти

В ході зустрічі йшлося про Постанову № 305 від 24 березня 2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Також йшла мова про важливість дотримання розробленої системи НАССР для харчоблоків закладів  освіти.

Під час спілкування обговорено особливості виконання вимог Санітарного регламенту при організації харчування в дошкільних закладах, безпечність та якість харчових продуктів, принцип складання перспективного чотиритижневого меню відповідно до вимог Постанови.

Багато питань стосувалося забезпечення дошкільнят здоровою і безпечною їжею з урахуванням особливих дієтичних потреб. Також акцентувалась увага на створенні умов зберігання продуктів харчування, що швидко псуються, і на дотримання термінів їх придатності.

Наголос був зроблений на вимоги до постачальників продуктів для дитячого харчування, оскільки оператори ринку несуть відповідальність за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.

Під час зустрічі представники освітянського загалу поповнили необхідні для роботи знання і отримали від фахівців Держпродспоживслужби вичерпні відповіді на свої запитання.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини