За минулу добу в Чернігівській області виявлено 14 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 липня в області зафіксовано 14 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у дев’яти чернігівців, двох ніжинців. Ще по одному захворілому — у Прилуцькому, Сновському та Чернігівському районах. П’ятеро перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 5 осіб: четверо чернігівців та один мешканець Ніжина.
Загалом на Чернігівщині 57 727 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 56 041 пацієнт одужав;
– 157 — лікуються амбулаторно;
– 41 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1388 летальних випадків;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено близько тисячі досліджень.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.