Викрито незаконне виробництво горілки
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, припинено діяльність незаконного виробництва горілчаних виробів.

44-річний мешканець м. Чернігова, раніше засуджений за вчинення аналогічного злочину, організував в орендованому гаражі підпільних цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом відомих торгівельних марок.
Виробництво горілки, коньяку, віскі та інших напоїв здійснювалось зі спирту невідомого походження та якості шляхом додавання до них різного роду домішок. Розфасовану в тару «bag-in-box» продукцію підприємець реалізовував через нелегальні торгівельні точки обласного центру а також в мережі «Інтернет», шляхом розміщення оголошень в закритих групах соціальних мереж та мобільних додатків миттєвих повідомлень.
Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено майже 1000 літрів готового до реалізації фальсифікату, 500 літрів спирту та транспортний засіб, який використовувався у незаконній діяльності, ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту та інша фурнітура.
Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення каналів надходження сировини і всіх осіб, причетних до скоєння даного кримінального злочину.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.