За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 032 особи
За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 липня в області щеплено першою та другою дозою 136 026 людей.

З них:
- вакциною AstraZeneca 29 602 (17999 перша доза + 11 603 друга);
- вакциною CoronaVac 48 368 (30784 перша доза + 17 584 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 54 381 (37341 перша доза + 17040 друга);
- вакциною Moderna (United States) – 3 675 (перша доза).
За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 032 особи, з них:
- вакциною AstraZeneca – 610 (друга доза);
- вакциною CoronaVac – 913 (534 перша доза та 379 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 384 (198 перша доза та 186 друга);
- вакциною «Moderna» проти (United States) — 1125 (перша доза).
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.