Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом
Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.
Вже о шостій завдяки злагодженим діям співробітників Чернігівського районного управління поліції та Управління патрульної поліції в Чернігівській області вдалося затримати причетних до незаконного заволодіння транспортним засобом.
Власник мотоцикла надав поліцейським дані щодо приблизного часу зникнення мотоцикла, його зовнішнього вигляду і об’єму наявного пального у баку. Чернігівське районне управління поліції розіслало орієнтування усім екіпажам патрульної поліції.
Упродовж години поліцейські встановили причетних до злочину та в якому напрямку вони зникли. Виявилося, що це двоє безробітних мешканців Чернігова 1986 та 1990 років народження. Обидва раніше судимі за майнові злочини. Транспортний засіб у зловмисників вилучено.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України — незаконне заволодіння транспортним засобом. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.