Ніжинський район: надзвичайники врятували лелеченя
26 липня о 16:15 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення від небайдужої мешканки с. Прачі про те, що по вул. Набережна на електроопорі застрягло лелеченя.
На місце події прибуло відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини з м. Борзна. Рятувальники за допомогою висувної драбини дістались до птаха та вивільнили його.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression